Yüzünüzü 10 Yaş Genç Göstermek için Haftada Bir Bunu Uygulayın

Yüzünüzü 10 Yaş Genç Göstermek için Haftada Bir Bunu Uygulayın
9 Nisan 2020 tarihinde eklendi, 263 kez okundu.

Pirinç cilt için oldukça iyi bir tonik oluyor. İçeriğinde bulunan inositol adı verilen malzeme kan devinimini çoğaltarak ve cildin umumi sağlığına fayda göstererek yaşlanmayı yavaşlatıyor. B vitamini bakımından oldukça zengin vitaminlere sahiptir. B vitamini cilt, saç ve tırnaklar bakımından oldukça büyük önem taşıyor. Cildin yenilenmesiyle beraber, cildin yumuşamasına ve cildi dış faktörlere karşı da kuvvetlendirmesini sağlıyor.

Cildi nemlendirme özelliğine, yenileme ve sağlamlaştırma özelliğine de sahiptir. Bu nitelik büyük ölçüde Japon bayanlar için olabildiğince geleneksel bir deva olan pirinç suyundan geliyor. Kırışıklıklara karşı oldukça etkili olan pirinç, yüz ve boyun bölgesinde oluşan kırışıklıklar için çözüm olarak da gençleştiren gizem ise pirincin içeriğinde yer alan inositol mucizesi oluyor. Bu mucize bir devrim yaratarak kırışıklıklara karşı koyar ve yüz ve boyun bölgesinin genç kalmasını sağlar.

Ölü deri soyucu özelliğine sahiptir. Sivilce lekelerini tamamen yok eder. Cildinizi yabancı etkenlerden arındırmak için lazım olan sadece pirinç süt bal maskesi bakımı yapmaktır. Pirinç suyunun bir çok yararları vardır. Pirinç süt bal maskesi kullananlar, en kısa  yüzde genel olarak sivilcelerin var ettiği lekeleri azaltır. Bu maske haftada en az iki defa uygulanırsa yüz ve boyun bölgesinde gençleşmenin etkisini oldukça hızlandırıyor.

Pirinç Süt Ve Bal Karışımı

Maske İçin Gerekli Malzemeler

1 yemek kaşığı bal, 3 yemek kaşığı pirinç, 1 yemek kaşığı bal

İlginizi Çekebilir ➔  Doğum Yılınızın Son Rakamı Nedir ? O Rakam Sizinle Alakalı Birçok Özelliği Ortaya Çıkarıyor !

Pirinç Süt Ve Bal Karışımı İle Doğal Maske Nasıl Hazırlanır?

Maskenin hazırlanışı oldukça pratik ve kolaydır. İlk önce birkaç dakika devam ederek pirinci haşlayıp daha sonra da süzme işleminden sonra pirincin suyunu dökmeyip, pirince ilave olarak sıcak süt ekleyip balda ilave edilerek karıştırılır. Yüz ve boyun bölgesi temizledikten sonra bu maskeyi uygulanır. Kuruduktan daha sonra yüz ve boyun bölgesi yıkanıp, prinç suyu ile durulanır.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Sayfa başına git
Translate »